Program Festiwalu Kalejdoskop 2019

 

To już XVI edycja Festiwalu Kalejdoskop :) 

Zapraszamy:
 
 
Czw. 09.05.2019 

17:00 "Skrzynka z narzędziami I - jak pisać o tańcu?", Anna Królica
Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26 | wstęp wolny
 
foyer, Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, 
ul. Sienkiewicza 14 | wstęp wolny
 
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, 
ul. Sienkiewicza 14 | BILETY on-line
 
Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26 wstęp wolny
 
 
Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26 wstęp wolny
 
Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26 wstęp wolny
 
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, 
ul. Sienkiewicza 14 | BILETY on-line
 

19.00 Zorganizowany przejazd na spektakl, przystanek autobusowy: PIŁSUDSKIEGO, Sienkiewicza (303)  

 

Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1N, BILETY on-line
 

21.15 Zorganizowany przejazd na Rozmowy po tańcu z UCK na przystanek autobusowy: PIŁSUDSKIEGO, Sienkiewicza (303)  

 

Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26 wstęp wolny
 
 
Sob. 11.05.2019 
 
SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10
 
Galeria Arsenał elektrownia, (wejście od ul. Świętojańskiej), ul. Elektryczna 13 wstęp wolny
 
Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26 wstęp wolny
 

11:15  Warsztat taneczny, Maciej Kuźmiński,

SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10

 

Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26 wstęp wolny
 

13:00 "Tanecznym szlakiem & Uważnie obserwuje świat", NND Nieformalna Grupa Performatywna, Towarzystwo Sztuki Surowej, Uczniowie NSST, przewodnik - Anna Kraśnicka, spacer z przewodnikiem oraz akcje performatywne.

start spod Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26  wstęp wolny

 

16:30 Wieczór krótkich form: Dominika Wiak, Inner Place, Djamila Polo, Antonia Bischof  Celestial Bodies*, Kielecki Teatr Tańca, Zza moich oczu - Fragment/Akcja,

Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, 
ul. Sienkiewicza 14 | BILETY on-line

*spektakl zawiera elementy nagości

 

17:30  Studium Ruchu. Pokaz animacji poklatkowejJustyna Sołomianko,  

Białostocki Teatr Lalek, hol, ul. Kalinowskiego 1  wstęp wolny

 

18:00 "Zdarzenia", Jacek Owczarek, Pracownia Fizyczna, SzaZa i goście,

Białostocki Teatr Lalek, ul. Kalinowskiego 1, | BILETY on-line 

 

19.30 Zorganizowany przejazd na spektakl, parking pod BTL-em,

 

20:00  "We_selle", Wojciech Mochniej    

Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1N | BILETY on-line

 

21:30 Zorganizowany przejazd na rozmowy po tańcu, parking pod UCK do przystanku autobusowego: PIŁSUDSKIEGO, Sienkiewicza (303)  

 

22:00 Spotkanie po tańcu & Renata Tuszyńska, Recital/jam,

Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26  wstęp wolny

 

 

Ndz. 12.05.2019 

 

SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10
 
Galeria Arsenał elektrownia, (wejście od ul. Świętojańskiej), ul. Elektryczna 13 wstęp wolny
 
Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26 wstęp wolny
 

11:15  Warsztat taneczny, Wojciech Mochniej

SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10

 

Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26 wstęp wolny
 

13:00 "Tanecznym szlakiem & Uważnie obserwuje świat", NND Nieformalna Grupa Performatywna, Towarzystwo Sztuki Surowej, Uczniowie NSST, przewodnik - Anna Kraśnickaspacer z przewodnikiem oraz akcje performatywne.

start spod Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26  wstęp wolny

 

16:00 "Cisza", Izabela Chlewińska,

Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, 
ul. Sienkiewicza 14 | BILETY on-line
 

18:30 "Dzisiaj, Wszystko", Teatr Dada von Bzdülöw,

Opera i Filharmonia Podlaska, mała scena,  ul. Odeska 1 | BILETY on-line

 

Miodosytnia – Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26 wstęp wolny
 
KUP KARNET na wszystkie spektakle :)